Gdynia hotel - atrakcje w pobliżu

Czy wiesz, dlaczego na lokalizację naszego hotelu wybraliśmy Gdynię? To nie tylko miasto z tradycjami, a zarazem nowoczesnym zapleczem biznesowym, ale też miejsce pełne malowniczych, interesujących zakątków i przykuwających uwagę zabytków. Zatrzymałeś się w naszym hotelu w Gdyni? Jesteś w ty mieście po raz pierwszy i zastanawiasz się, co zobaczyć? Zapoznaj się z naszym krótkim przewodnikiem po atrakcjach.

Atrakcje w Gdyni - dla małych i dużych

Urlop czy wakacje w Gdyni to okazja do odwiedzenia miejsc, które zachwycą dzieci i zapadną w pamięć dorosłym. Zatrzymałeś się wraz z bliskimi w jednym z pokoi rodzinnych w gdyńskim hotelu? Zabierz rodzinę do Centrum Nauki Experyment albo urządź Twoim pociechom szaloną zabawę w Dmuchanym Parku Rozrywki Air Space.

atrakcje gdynia

Z naszego hotelu nadmorskiego możesz również wybrać się na wyprawę do... przeszłości i odwiedzić dwa fascynujące muzea ulokowane na okręcie ORP Błyskawica czy na fregacie Dar Pomorza. Ale to nie wszystko! Sprawdź, jakie jeszcze atrakcje czekają na Ciebie w mieście po zakwaterowaniu się w hotelu w Gdyni.

Kolejka na Kamienną Górę

Jesteś miłośnikiem podróży gondolami? Może zdarzyło Ci się zdobyć w ten sposób szczyt Jaworzyny Krynickiej czy podziwiać z góry widok na zaporę w Solinie? W takim razie zapraszamy również do kolejki na Kamienną Górę. Z jej szczytu roztacza się przepiękny widok na Gdynię i Bałtyk.

Skwer Kościuszki

Z hotelu w Gdyni do Skweru Kościuszki jest zaledwie 4,6 km. To malownicza miejska trasa, która łączy się z Molo Południowym. Ze względu na kumulację rozmaitych atrakcji, takich jak m.in. Akwarium Gdyńskie, Planetarium czy wspomniane już wcześniej okręty-muzea, Skwer Kościuszki jest jednym z najpopularniejszych miejsc odwiedzanych przez turystów.

Adventure Park

A może trochę dreszczyku emocji? Adventure Park oferuje go w rozmaitych formach - szalonej jazdy na tyrolce, przejścia przez park linowy czy uczestnictwo w paintballu. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Wakacje marzeń nad polskim morzem

Copyright 2025