Hotel Trójmiasto - bar

Restauracja w naszym gdyńskim hotelu to nasza duma, ale zdajemy sobie sprawę, że bywa w tym miejscu gwarno. A są takie momenty, kiedy człowiek potrzebuje wyciszenia. Dlatego stworzyliśmy w hotelu w Trójmieście strefę wyciszenia i relaksu - bar. Dowiedz się, dlaczego warto go odwiedzić.

Spotkania w relaksującej atmosferze

Zdajemy sobie sprawę, jak otoczenie wpływa na samopoczucie. Dlatego projektując nasz bar, zadbaliśmy w pierwszej kolejności o wystrój i funkcjonalność. Inspirowaliśmy się stylem skandynawskim - postawiliśmy na naturalne barwy i aranżację zwiększającą wygodę użytkowania. Dzięki temu czas spędzony w tym miejscu to prawdziwa przyjemność.

Zjadłeś obiad w gdyńskiej restauracji? Zapraszamy po solidną porcję odprężenia do naszego baru! Możesz zajrzeć tu razem z rodziną, paczką znajomych lub sam - na chwilę tylko dla siebie. Czekają na Ciebie:

  • urozmaicona oferta napojów zimnych i ciepłych,
  • eleganckie urządzone ze smakiem wnętrze,
  • klimatyczna muzyka,
  • subtelne światło sprzyjające relaksowi.

Usiądź w miękkim fotelu, zamów ulubiony napój i oderwij się choć na moment od codziennych problemów. Kto wie, może przy okazji poznasz nowych ludzi, a nowe znajomości zaowocują przyjaźniami lub współpracą biznesową w przyszłości?

bar hotel gdynia

Profesjonalna obsługa

W restauracji i barze mieszczących się w hotelu w Trójmieście zatrudniamy kelnerów o wysokiej kulturze osobistej, którzy cały czas są do dyspozycji naszych Gości. Obsłużą Cię z uśmiechem i taktem. Zadbają również o to, byś jak najszybciej otrzymał zamówienie i mógł się zrelaksować np. przy filiżance ulubionej herbaty. Podpowiedzą też, co warto zamówić z karty menu, zwłaszcza gdy zajrzysz do naszego baru po raz pierwszy.

Wakacje marzeń nad polskim morzem

Copyright 2025