Sale konferencyjne Gdynia

Nasz hotel w Gdyni to nie tylko przestrzeń odpoczynku i relaksu. Umożliwiamy również zorganizowanie imprez branżowych, spotkań biznesowych czy konferencji naukowych. Dowiedz się więcej o naszych salach konferencyjnych w Gdyni. Sprawdź, jak wynająć pomieszczenie na Twoje wydarzenie.

Hotel Gdynia sala konferencyjna - wynajem

Jeśli jesteś zainteresowany salami konferencyjnymi do wynajęcia w Gdyni, skontaktuj się z naszym menedżerem. Aby nasza współpraca była na jak najwyższym poziomie, potrzebujemy następujących informacji.

  1.  Rodzaj wydarzenia - międzynarodowa konferencja, szkolenie dla pracowników firmy, kameralne spotkanie przedstawicieli dwóch przedsiębiorstw? Ta informacja pozwoli nam dopracować logistykę całego wydarzenia.
  2. Liczba uczestników - dzięki tej danej będziemy mogli zaproponować Ci odpowiednią liczbę krzeseł oraz ich optymalny układ.
  3. Wymagania techniczne - dobierzemy wysokiej jakości sprzęt multimedialny i nagłaśniający, który ułatwi uczestnikom pełne skorzystanie z treści przekazanych w trakcie wydarzenia w naszej sali konferencyjnej w Gdyni.

Przeważnie w trakcie konferencji w Gdyni lub innego rodzaju eventu w sali zmieści się maksymalnie ok. 75 osób. Możesz wykorzystać zarówno całą przestrzeń sali liczącą 100 m2, jak i tylko jej część. Możemy podzielić pomieszczenie na maks. trzy osobne sale konferencyjne w Gdyni. Pozwoli to nie tylko zorganizować kilka wydarzeń naraz, ale też zapewnić uczestnikom komfortowe warunki i poufność.

sale konferencyjne gdynia

A po trudach związanych z merytorycznym i organizacyjnym wysiłkiem zapraszamy do skorzystania z naszej hotelowej strefy relaksu, np. sauny fińskiej czy salonu masażu!

Nie tylko konferencje - zorganizuj u nas uroczystość!

Często udostępniamy nasze sale konferencyjne w Gdyni, ale na tym nie kończy się nasza oferta. Zajmujemy się również organizacją imprez okolicznościowych takich jak np.:

  • chrzciny,
  • Pierwsza Komunia Święta,
  • wesele,
  • urodziny.

Chcesz urządzić dla Ciebie i swoich gości niezapomniane przyjęcie? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Wakacje marzeń nad polskim morzem

Copyright 2025