Hotel Gdynia

Relaksujący szum fal morskich? Zapachy i kolory Trójmiasta? Wakacje w Gdyni? Czy o tym właśnie marzysz? Wszystko to masz na wyciągnięcie ręki dzięki naszemu hotelowi w Gdyni. Stworzyliśmy to miejsce dla wszystkich, którzy pragną spędzić niezapomniane wakacje w Gdyni, zorganizować spotkanie biznesowe w luksusowych warunkach, a także... wreszcie porządnie się wyspać! Bo pokoje w naszym hotelu zaprojektowaliśmy tak, by zapewnić Gościom najwyższy komfort snu. Dowiedz się więcej!

Gdynia Hotel - pokoje

Dla przybywających do nas Gości przygotowaliśmy nocleg w Gdyni, w którym czas biegnie inaczej - bez pośpiechu i nerwów. Postawiliśmy przede wszystkim na walory wypoczynkowe. Wszystkie nasze wnętrza sprzyjają dobremu snowi. Dobremu, czyli regenerującemu organizm i mającemu zbawienny wpływ na psychikę. Dlaczego właśnie w hotelu w Gdyni poprawi się jakość Twojego snu? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w naszych pokojach.

hotel Gdynia
  • Do dyspozycji Gości oddajemy kołdry obciążeniowe ułatwiające zasypianie.
  • Kolorystyka i umeblowanie w pokojach w naszym hotelu w Trójmieście pozwalają się wyciszyć i koją zmęczone zmysły.
  • Pomieszczenia są wyciszone, dzięki czemu możesz się bez przeszkód zrelaksować.

Oferujemy komfortowe pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, a także pokoje dla rodzin. Masz do nas pytania związane z ofertą hotelu w Gdyni? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych Gości. Jeśli jednak nie znajdziesz tu interesujących Cię informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Najczęściej zadawane pytania

Jak dojechać do hotelu?

Nasz gdyński hotel mieści się blisko Morza Bałtyckiego, w odległości mniej więcej 1,5 km od plaży miejskiej. Jeśli zdecydujesz się przyjechać do Gdyni pociągiem, to z Dworca Głównego masz do nas zaledwie 4,6 km.

Co jest w pokojach?

Każdy hotelowy pokój wyposażony jest m.in. w bezprzewodowy Internet, klimatyzację, telewizor i łazienkę z prysznicem. Oferujemy standard czterogwiazdkowy!

Czy jest parking?

Tak, przy hotelu w Gdyni mieści się parking naziemny. Aby skorzystać z miejsca parkingowego, należy je wcześniej zarezerwować, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Wakacje marzeń nad polskim morzem

Copyright 2025