Gdynia Hotel - rodzinne wakacje

Po pracowitym roku szkolnym przychodzi czas na wakacje. A komu nie marzą się wakacje nad morzem? Hotel w Gdyni serdecznie zaprasza rodziny z dziećmi. Sprawdź rodzinną ofertę naszego hotelu nadmorskiego.

Gdynia hotel ze śniadaniem

Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy rozmaite pakiety. W naszym hotelu w Gdyni możesz zamówić np. noclegi ze śniadaniem. Każdego ranka zapraszamy wtedy do naszej restauracji, w której przygotujemy dla Ciebie i Twoich bliskich pełnowartościowe posiłki w formie bufetu szwedzkiego. Dbamy o to, by śniadania i inne serwowane przez nas dania były dobrze zbilansowane i skomponowane ze świeżych składników. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do zakładki "Wyżywienie".

gdynia hotel ze śniadaniem

Po śniadaniu, pełni energii, możecie wyruszyć na plażę lub zwiedzić miasto. Zarówno Gdynia, jak i całe Trójmiasto, to miejsce niezwykle atrakcyjne dla dorosłych i dzieci. Niezależnie od panującej pogody każdy znajdzie tu coś dla siebie. W deszczowe dni pracownicy naszego trójmiejskiego hotelu polecają rodzinom wycieczkę do Sopotu. W pobliżu sopockiego molo, od którego dzieli nas zaledwie 8 km, mieści się intrygujące Muzeum Figur Woskowych.

Pokoje Gdynia dla rodzin

Jeśli wraz z rodziną zdecydujesz się na wakacje w hotelu w Gdyni, czekają na Ciebie przestronne pokoje, w których zmieszczą się 4 osoby. Wnętrza zaprojektowaliśmy i urządziliśmy w taki sposób, by nasi Goście po intensywnym czasie spędzonym np. na plaży czy w mieście mogli się zrelaksować i wyciszyć przed snem.

Hotel w Gdyni jest otwarty na potrzeby różnych Klinetów, w tym również Gości z niepełnosprawnością. Sprawdź naszą ofertę pokoi dla osób niepełnosprawnych.

Ile kosztuje doba?

Cena za dobę dla rodzin z dziećmi, które zdecydują się na pobyt w hotelu w Gdyni, uzależniony jest m.in. od wieku dzieci. Przykładowo nie trzeba płacić za nocleg maluchów w wieku 0-5 lat oraz 6-12 lat, ale pod warunkiem, że śpią w łóżku z rodzicami. Standardowe koszty obowiązują w przypadku dzieci od 13 r. ż.

Czy można dostawić łóżko?

Tak, za dodatkową opłatą pracownicy naszego hotelu w Trójmieście mogą wstawić do pokoju łóżeczko dziecięce. Jest również możliwość domówienia krzesełka do karmienia dla maluchów.

Wakacje marzeń nad polskim morzem

Copyright 2025