Hotel Gdynia - pokoje dla niepełnosprawnych

Pragniemy, aby każdy Gość czuł się u nas jak u siebie w domu. Niejednokrotnie hotel w Gdyni odwiedzały osoby na wózkach inwalidzkich, dlatego mamy duże doświadczenie w obsłudze Klientów o szczególnych potrzebach. Hotelową przestrzeń - zarówno recepcję, korytarze, jak i pokoje - przygotowaliśmy zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami dotyczącymi przystosowania danego miejsca dla osób z niepełnosprawnościami.

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością

Aby Klienci niepełnosprawni czuli się bezpiecznie i komfortowo w naszym hotelu, wyposażyliśmy budynek w następujące elementy:

  • podjazd,
  • windę.

Dzięki nim umożliwiamy naszym Gościom bezproblemowe dotarcie do naszego trójmiejskiego hotelu oraz poruszanie się po jego wnętrzu. Ale to nie wszystko. Nasz personel zawsze odnosi się do osób niepełnosprawnych z wielkim taktem oraz delikatnością. Traktuje ich tak samo jak Klientów w pełni sprawnych, a także udziela im wszelkiej możliwej pomocy w razie konieczności.

Hotel Trójmiasto - pokoje dla osób niepełnosprawnych

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie miejsca, które nie uwzględniałyby potrzeb osób z niepełnosprawnością. Nasz gdyński hotel otwiera przed Gośćmi na wózkach inwalidzkich pokoje o dużej powierzchni, które pozwalają na swobodę ruchu na wózku. Szczególną uwagę zwróciliśmy na łazienkę, w której zamontowaliśmy:

Hotel Trójmiasto - pokoje dla osób niepełnosprawnych
  • poręcze przy muszli klozetowej,
  • umywalkę na wysokości pozwalającej na wygodne korzystanie,
  • kabinę prysznicową z obniżonymi progami.

Tak zaaranżowana przestrzeń nie tylko zapewni komfort osobie niepełnosprawnej, ale też pozwoli jej lepiej odpocząć i w pełni skorzystać z pobytu nad polskim morzem.

Wakacje marzeń nad polskim morzem

Copyright 2025