Restauracja Gdynia

Szukasz hotelu z wyżywieniem w Gdyni? A może po prostu chcesz zjeść wyśmienity obiad w drodze z centrum miasta na plażę? Zapraszamy do naszej hotelowej restauracji w Gdyni. Poznaj naszą ofertę śniadań i innych posiłków.

Gdynia hotele z wyżywieniem - śniadania to podstawa!

Dbamy o zdrowie naszych Gości - nikogo nie wypuszczamy bez śniadania. To bez wątpienia najważniejszy posiłek, który ma zapewnić organizmowi odpowiednią dawkę energii na dobry początek każdego dnia. W zależności od wybranego przez siebie pakietu, a także celu Twojego pobytu w naszym hotelu możesz liczyć na:

  • standardowe śniadanie w formie szwedzkiego bufetu,
  • posiłki zwiększające witalność i sprawność umysłu,
  • śniadanie w trakcie spotkania biznesowego.

Szef kuchni pracujący w naszej restauracji w Gdyni zaserwuje nie tylko pyszne jedzenie, ale też dania pasujące do konkretnej okazji. Zarówno menu, jak i towarzysząca posiłkowi atmosfera przypadnie do gustu wypoczywającym u nas singlom, parom, rodzinom, a także osobom przebywającym w Trójmieście w celach biznesowych.

Menu w gdyńskiej restauracji

Restauracja w Gdyni jest dostępna zarówno dla naszych Gości, jak i osób z zewnątrz. Oprócz pożywnych śniadań proponujemy również inne posiłki przygotowane ze świeżych składników. W jadłospisie restauracji w Gdyni każdy znajdzie coś dla siebie. U nas Klienci posmakują ulubionych dań kuchni polskiej, ale znajdą też wegańskie jedzenie. W naszym menu tradycyjny żurek sąsiaduje z wegańskim kremem z białych warzyw.

Nie zamykamy się w schematach, bo chcemy, by każdy nasz Gość mógł spróbować różnych potraw i poznać nowe smaki.

Czy restauracja jest w sercu Gdyni?

Przestrzeń restauracyjną urządziliśmy na parterze naszego hotelu, który mieści się blisko centrum Gdyni. Do restauracji w Gdyni możesz zajrzeć w trakcie spaceru po mieście lub po powrocie z plaży miejskiej. A jeśli jesteś naszym Gościem, wystarczy zejść po schodach, by zanurzyć się w festiwal smaków.

Wakacje marzeń nad polskim morzem

Copyright 2025